KOOSMÄNGUKLUBI on võimalus mängida üheskoos. See on mõeldud eelkõige täiskasvanutest amatöörmuusikutele, kuid teretulnud on kõik, kel huvi.
Kahjuks ei ole toimumiskohas klaverit ja osaleda saab ainult nende pillidega, mida osaleja saab ise kohale tuua.
Koosmängud toimuvad laupäeviti/pühapäeviti Guitarium ruumides, Planeedi 5, Tallinn.
Praeguse seisuga:
P 11.00–12.00 Ladusalt noodist lugejad (lõpetanud muusikakooli, keskastme, kõrgkooli vms. Lood ei ole iseenesest rasked)
L 17.00–18.00 Improvisatsiooniansambel (sobib kõikidele, tase pole määrav)
Kui liitub veel huvilisi: Lihtsate lugude ansambel (õppinud mõned aastad või omal käel). Aeg L 18.30 või P 12.30.
Koosmäng toimub, kui noodist mängimise ansamblis on vähemalt 3 osalist ning improvisatsiooniansamblis vähemalt 2 osalist. Eelneval õhtul saadan kinnituse.
Peale registreerumist saate lingi tabelile, kus märkida oma osavõtt.
Kui on küsimusi, kirjutage julgelt: koosmanguklubi@gmail.com
Aitäh!
Tarmo